Linkblog

roger feederer

Reni is, Peti is 15. lett az új-zélandi Óceánia Kupán

2007.04.08. 23:12 csabax

Koch Renáta is, Bajai Péter is a 15. helyen végzett az új-zélandi Wellingtonban rendezett triatlon Óceánia-kupán. Bajai Péter 2 óra 4 perc 19 másodperc alatt teljesítette az olimpiai távú versenyt: úszásban (20:54) tizedik, bringán (1:09:26) tizenkilencedik, futásban (33:59) szintén tizedik lett). Koch Renáta 2:21:06-es időeredményt ért el a 1,5 km úszásból, 40 km kerékpározásból és 10 km futásból álló versenyen: úszásban (24:01) a tizennyolcadik, bringán (1:21:10) a tizenhetedik, míg futásban (35:55) a harmadik helyen végzett.

A Mogyi SE Baja két válogatott sportolója március közepén indult el az egyhónapos versenykörútra, s ez idő alatt két Világkupa és az Óceánia Kupa szerepelt-szerepel a programjukban. Az idei első Világkupán, az ausztráliai Moolooaba-ban március 25-én álltak rajthoz, ezt követte a wellingtoni viadal. Legközelebb április 15-én Japánban, az Ishigaki-ban rendezendő Világkupán versenyeznek.